Szanowni Państwo !

Na terenie Miasta Wałcz co roku zgłaszanych jest wiele przypadków zaginięcia czworonogów. Niestety części z nich nie udaje się odnaleźć. Aby temu zaradzić, postanowiliśmy stworzyć rubrykę umożliwiającą zamieszczenie ogłoszenia o zaginięciu lub znalezieniu bezdomnego zwierzęcia. Wystarczy zgodnie z regulaminem wypełnić elektroniczny formularz. Po zweryfikowaniu go przez pracowników urzędu, ogłoszenie pojawi się na naszej stronie.
Przed wypełnieniem formularza prosimy o sprawdzenie, czy zwierze  przebywa w Przychodni Weterynaryjnej J. Dołowy, ul. Kołobrzeska 60 B, 78-600 Wałcz, z którą Miasto Wałcz ma podpisaną umowę na świadczenie usług weterynaryjnych lub w schronisku  Piła Leszków, ul. Na Leszkowie 4, 64-920 Piła, do którego trafiają bezdomne czworonogi z terenu miasta Wałcz.

Osoby zainteresowane przygarnięciem psa ze schroniska zachęcamy do odwiedzenia zakładki Schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Poszukiwane zwierzęta Poszukiwane zwierzęta

Zaginął piesek

Rodzaj zwierzęcia : Pies
Imię zwierzęcia : Sara
Opis, znaki szczególne : zaginęła 4-miesieczna suczka rasy jack russell , miala na sobie czerwona obroze. UCZCIWEGO ZNALAZCE CZEKA NAGRODA PIENIEZNA
 
DZWONIC POD NR 531552495
LUB SMS POD NR 729692047Kontakt Kontakt

Przed uzupełnieniem formularza zapoznaj się z poniższą treścią
Aby Państwa ogłoszenie zostało opublikowane na portalu miasta uzupełnij poniższe pola oraz dodaj zdjęcie swojego pupila. Jeżeli nie mają Państwo możliwości uzupełnienia formularza elektroniczne zapraszamy do kontaktu telefonicznego 67 258 44 71 wew. 41
Niepoprawny adres email
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Tekst do identyfikacji Reload-Capcha