Przegląd aktualności kulturalnych Wałcza Przegląd aktualności kulturalnych Wałcza

KONCERT STUDIO ESTI- POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT

W minioną sobotę 20 maja, w Wałeckim Centrum Kultury odbył się Koncert "Powróćmy jak za dawnych lat". To kolejna inicjatywa Estery Naczk - właścicielki i instruktorki Studio Esti. Na scenie pojawiło się ponad 70 podopiecznych w wieku od 4 do 80 lat. Oprócz wokalistów Studio Esti niesamowitym akcentem były występy w rodzinnym gronie. Dominika Ptak uczennica Estery Naczk, zwyciężczyni Małych Gigantów, wystąpiła wraz ze swoim umuzykalnionym tatą. Śpiewały siostry, na instrumentach zagrali bracia, a sama Estera Naczk po raz pierwszy w życiu zaśpiewała ze swoją mamą.

„Było magicznie, wzruszająco, rodzinnie i z 70-tych 80-tych lat .Moje Gwiazdy po prostu mnie rozczulają ,wszyscy bez wyjątków" - mówi Estera Naczk
Podopieczni Studio Esti to dzieci, młodzież i dorośli z wielu miejscowości, nie tylko z Wałcza.

"Cieszę się, że nasza publiczność powiatu wałeckiego, drawskiego, pilskiego i chodzieskiego, nas nie zawiodła to wspaniałe uczycie widzieć wszystkie miejsca zajęte na widowni ...dziękuję za wspaniałe kwiaty i gratulacje rodzicom. Ogromne podziękowania kieruje właśnie w ich kierunku, że zechcieli wziąć udział w naszym wydarzeniu i na scenie i pomagając w organizacji naszego wydarzenia - cieszę się, że mogę zawsze na Was liczyć - to dla mnie bardzo ważne" - podkreśla Estera Naczk.

Sponsorami Koncertu byli : PZZ Wałcz oraz Wałeckie Centrum Kultury.

foto : Paweł Suski