Aktualności Aktualności

Wałcz- grudzień

Koniec roku to przede wszystkim magia świąt, która przyciąga do siebie ludzi. Dzięki temu powstaje sporo okazji do wyjątkowych spotkań, zacieśniania więzów i budowania nowych relacji. Te możliwości wykorzystały obydwie placówki Stowarzyszenia „Radość z życia" znajdujące się w Gudowie i Wałczu, organizując klimatyczne imprezy i spotkania przedświąteczne.

Największym wydarzeniem, na które wszyscy czekali z wielką ekscytacją był wyjątkowy Koncert Bożonarodzeniowy, który odbył się ośrodku w Wałczu, a następnie w kościele w Gudowie.  Były nastrojowe kolędy i muzyczne popisy zaprezentowane przez podopiecznych obu placówek Stowarzyszenia. Wszystkiemu przyglądali się zaproszeni goście: przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwa, wojska, mieszkańcy, rodzice i dzieci z innych szkół. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia muzycznego był popisowy występ podopiecznych z Wałcza, którzy zagrali na afrykańskich bębnach.

Ośrodek w Wałczu zorganizował także jasełka dla rodziców, była wspólna wigilia i oczywiście wizyta Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom wymarzone prezenty gwiazdkowe. Święty nie ominął też ośrodka w Gudowie i tamtejszych podopiecznych również obsypał hojnymi prezentami podczas wigilii.

Wychowankowie i pracownicy ośrodka w Gudowie przygotowali z kolei miłą niespodziankę, jaką był filmik z życzeniami świątecznymi dla rodziców i internautów, które dzieciaki osobiście wygłaszają na tle choinki. Do serdecznych życzeń przyłączył się również Jurek Owsiak, wywołując tym samym miłe zaskoczenie wśród oglądających.
Magia końca roku, zaangażowanie pracowników Stowarzyszenia oraz talenty naszych pociech, to wszystko sprawiło, że ten czas był naprawdę radosny i twórczy.

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.