Aktualności Aktualności

Turniej

7 marca 2018 r.  Szkoła Podstawowa nr 5 z Wałcza rozegrała w Stargardzie Ćwierćfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Chłopców w ramach Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018 (klasy VII i I-II gimnazjalne). W turnieju grały 4 zespoły z Drawska Pomorskiego, Recza, Stargardu i Wałcza. - Nasz zespół wygrał wszystkie mecze i pewnie, z pierwszego miejsca awansował do półfinału wojewódzkiego rozgrywek szkolnych, informuje Adam Czaszyński - trener drużyny. W półfinale zagrają również 4 zespoły, dwa awansują do finału, w którym spotkają się 4 najlepsze zespoły z naszego województwa. W zwycięskiej drużynie grali : Jakub Sobecki, Jakub Kozakowski, Jakub Żuber, Jakub Kudliński, Krystian Sinoradzki, Patryk Wiese, Kacper Świrad, Bartosz Grzesiak i Przemysław Gralka.

 


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.