Aktualności Aktualności

Szkolny Konkurs Recytatorski w SP 5

Dnia 26 lutego 2018 roku  w Szkole Podstawowej nr 5 odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski , którego celem było rozbudzenie potrzeby dbałości o kulturę mowy i piękno języka ojczystego oraz doskonalenie sztuki mówienia i recytowania .
W konkursie udział wzięli uczniowie klas I –III, zwycięzcy eliminacji klasowych, w łącznej liczbie 18 osób. Uczestnicy recytowali dwa utwory poetyckie z zakresu literatury dziecięcej , wykorzystując repertuar spoza kanonu szkolnego . Jury w składzie : Irena Prus, Mariola Płotka i Aleksandra Gałecka dokonało wyboru laureatów. Zwycięzcami konkursu szkolnego zostali:
Dominika Siemieńska kl. III a
Wiktor Gawęda kl. III b
Mikołaj Dzierża kl. III b

Gratulujemy nagrodzonym uczniom i dziękujemy za piękne recytacje

pozostałym uczestnikom konkursu !

Organizatorzy : Anna Litwińska i Elżbieta Strażnikiewicz


Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.