Aktualności Aktualności

Spotkanie wolontariuszy XVII edycji Szlachetnej Paczki

W dniu 29 grudnia br. odbyło się spotkanie wolontariuszy XVII edycji „Szlachetnej Paczki". Pani Burmistrz Bogusława Towalewska bardzo serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom za zaangażowanie w tak piękną ideę.
- Piękne idee, piękne pomysły są bezcenne, ale tylko wtedy, kiedy stoją za nimi ludzie. Dziękuję za Wasze zaangażowanie i wielkie serce, które włożyliście w organizację tej akcji – mówiła B. Towalewska w trakcie spotkania.
My również dołączamy się tych podziękowań i mamy nadzieję, że w przyszłym roku XVIII już edycja „Szlachetnej Paczki" odniesie kolejny sukces. 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.