Spotkanie autorskie z Moniką Gut-Bartosiak

Kolejne spotkanie autorskie w Miejskiej Bibliotece Publicznej WCK , które odbyło się 14.12.2017 r. . Tym razem bohaterką spotkania była Monika Gut - Bartosiak , magister resocjalizacji, urzędnik, piszę historię pełne optymizmu i nadziei . Najważniejsze, by ci, którzy czytają jej utwory przed snem, uśmiechali się i mieli w sobie więcej radości.
Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem wszystkich zebranych przez Panią Dyrektor Krystynę Kalwasińską oraz zaproszeniem autorki do prezentacji swoich powieści.
Podczas spotkania Monika Gut- Bartosiak promowała swoją książkę "Za głosem serca"
"Za głosem serca" to powieść polecana raczej młodym czytelniczkom.
Ale zapewne znajdzie się grono dojrzałych kobiet ceniących sobie romantyczne historie o pierwszej, prawdziwej miłości. Powieść ostatecznie przewidywalna i mało oryginalna, ale lekka, z wiarygodnym tłem i tworzącymi ciekawy kontrast bohaterami
Ponadto zebrani dowiedzieli się o tym jak powstawało większość z powieści autorki i skąd czerpała inspiracje dla swoich powieści.
Na koniec były gromkie podziękowanie i możliwość zakupu książki z autografem. Dziękujemy wszystkim Czytelnikom za przybycie i zapraszamy już wkrótce na kolejne spotkania autorskie o których będziemy informować.