Przerwa w dostawie wody

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wałczu informuje, iż w związku z koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na sieci wodociągowej, w nocy z dnia 16.12.2017r. (sobota) na 17.12.2017 (niedziela) od godz. 24:00 do 10:00 wystąpią przerwy w dostawie wody na terenie miasta Wałcz oraz w miejscowościach: Ostrowiec i Kołatnik.

Prosimy o zgromadzenie wody w ilościach niezbędnych na czas trwania przerwy w dostawie wody.

Za powstałe niedogodności przepraszamy odbiorców