Lekcje Biblioteczne

W minionym tygodniu nasza biblioteka gościła wyjątkowych gości. Były dzieci z oddziału przedszkolnego "Ważka".  Spotkanie miało hasło "Kolorowe książki- bajki, baśnie, bajeczki". Dzieci z ogromnym zaciekawieniem wysłuchały bajkę pt. „Czerwony Kapturek".  Po wysłuchaniu bajki nastąpiła ulubiona przez dzieci chwila- malowanie. Dzieci wybrały sobie kolorowanki z różnymi postaciami ze znanych baśni, bajek i legend. Zadanie polegało na pokolorowaniu, oraz odgadnięciu tytułu, z którego pochodził obrazek. Każda ukończona i podpisana praca była nagrodzona słodką niespodzianką. Wykonane prace były przepiękne, a dzieci już się cieszą na kolejne spotkanie z książką.