Lekcja biblioteczna

27 Października gościliśmy w bibliotece na lekcji bibliotecznej dzieci z przedszkola Stokrotka wraz z Panią wychowawczynią Agnieszką Czyżowską.

Była to ich pierwsza wizyta w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Grupa ze "Stokrotki" wysłuchała informacji na temat Biblioteki dla dzieci i młodzieży, korzystania z jej księgozbioru oraz zasad poszanowania książek. Były również zabawy, czytanie bajek i kolorowanie ilustracji przedstawiających motywy jesieni. Na pożegnanie dzieci otrzymały dyplomy "Przyjaciela Biblioteki" i słodycze. Realizacja lekcji pokazała, że w Bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale także świetnie się bawić.