Aktualności Aktualności

Wernisaż wystawy Bernadety Sudnikowicz

Dnia 25 lutego 2018r. o godzinie 12.00 w sali klubowej w Wałeckim Centrum Kultury odbyło się otwarcie wernisażu wystawy grafiki i malarstwa Bernadety Sudnikowicz.

W swoich pracach artystka zwraca uwagę na bezkompromisowe podejście do dzieła malarskiego, sięganie po nieznane, estetykę i swoiste nadawanie treści formie. Prace inspirowane są dzieciństwem, naturą i psychologią. Mimo swej figuratywności i pozornej abstrakcji bazują na obserwowaniu zjawisk i zachowań ludzkich, osadzonych w codzienności i odniesieniach do najwcześniejszych doświadczeń poznawczych, działające jak filtr, przez który przenika rozumienie świata. Stosuje różnorodne techniki malarskie: akryl, olej, akwarele, techniki własne. W swoim dorobku ma wystawy w kraju i za granicą. . Prace można oglądać w Wałeckim Centrum Kultury  przez najbliższe 3 tygodnie.

Zapraszamy
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.