Mobilne Punkty Informacji o Funduszach Europejskich w Urzędzie Miasta w Wałczu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz z Urzędem Miasta Wałcz, serdecznie zapraszają na kolejne bezpłatne, indywidualne spotkanie – rozmowę ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać inforację m.in. o:

• wsparciu z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,
  • środkach na otwarcie działalności gospodarczej,
  • dotacjach i pożyczkach na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,
  • finansowaniu kursów i szkoleń zmierzających do podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • zasadach pozyskania dofinansowania,
  • aktualnych i przyszłych ogłoszeniach o naborach wniosków

Najbliższy Mobilny Punkt Informacyjny odbędzie się:

·      07 lutego 2018r., w godzinach od 08:00 do 10:30 – Urząd Miasta Wałcz, Plac Wolności 1, 78-600 Wałcz, sala nr 11.

Dla kogo?

Indywidualne rozmowy ze specjalistą ds. funduszy europejskich skierowane są do wszystkich zainteresowanych tematem Funduszy Europejskich: do społeczności lokalnej,  osób fizycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedstawicieli III sektora oraz wszystkich zainteresowanych tematyką unijną.

Organizator:

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku