Sektor 3.0 dotarł do Wałcza.!!!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z wykorzystania Facebooka dla NGO- SOBOTA 27 STYCZNIA w godzinach 10:00-15:00 w siedzibie OWES dla regionu szczecineckiego ul.Okulickiego 32 w Wałczu.

14 milionów polaków korzysta z facebooka! Niestety portal ten stanowi dla wielu organizacji pozarządowych nieodkryte możliwości wspomagające realizację projektów społecznych czy budowanie marki w środowisku lokalnym. Forma szkolenia przygotowana przez specjalistów z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informatycznego realizatora projektu Sektor 3.0 przygotowana została w sposób zrozumiały dla bardziej wtajemniczonych jak i tych którzy swoją przygodę z facebookiem dopiero zaczną.

Sektor 3.0 to inicjatywa, dzięki której organizacje non profit wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne w działaniach społecznie użytecznych. W rezultacie organizacje funkcjonują sprawniej, docierają do większej liczby ludzi, a ich doświadczenia związane z nowymi technologiami inspirują innych do efektywniejszego działania.

Sektor 3.0 to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Jego realizację powierzono specjalistom z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Dzięki temu oferta ekspercka i doradcza staje się dostępna dla każdego. Niezależnie od wielkości, lokalizacji, czy zasobów organizacji.

Szczegółowe informacje na temat sektora 3.0 znajdziecie na stronie www.sektor3-0.pl

Szkolenie poprowadzi Tomasz Wyczechowski- Mobilny Doradca Sektora 3.0

Zgłoszenie na szkolenie można dokonać tel:.530909892, e-mail:akalamarz@umwalcz.pl lub osobiście w siedzibie OWES dla regionu szczecineckiego