Aktualności Aktualności

Poświąteczne spotkanie

W środę 27 grudnia br. wspólnie z Caritas działającym przy parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu udało nam się zorganizować spotkanie poświąteczne dla osób potrzebujących. Spotkanie odbyło się na Placu Wolności w specjalnie przygotowanym namiocie.

- Część środków na przygotowanie dzisiejszej wieczerzy otrzymaliśmy z Urzędu Miasta. Zwróciliśmy się również z prośbą do ludzi dobrej woli, aby od godz. 11.00 dostarczali wszelkie świąteczne potrawy. Jak widać stoły są pełne różnego rodzaju dań. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wydarzenia. by pomóc poczuć święta tym, którzy nie mogli ich przeżyć, tak jak my– mówiła jedna z organizatorek Barbar Łazuka Fierek.
- Święta Bożego Narodzenia to czas pełen spokoju, ciepła i radości, kiedy gasną wszelkie spory, zapominane są urazy a miłość i wsparcie ze strony bliskich są rozwiązaniem wszystkich problemów. Nie każdy jednak ma możliwość zasiąść do suto zastawionego stołu i cieszyć się wspólnymi chwilami w gronie rodzinnym. To właśnie dla tych osób jesteśmy tu dzisiaj. Chcemy Wam pokazać, że nie jesteście sami. Serdecznie dziękuję Pani Basi za tą cudowną idę organizacji dzisiejszego posiłku oraz wszystkim, którzy się w nią włączyli. –mówiła Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska.

My również składamy gorące podziękowania dla wszystkich darczyńców i wolontariuszy za okazaną pomoc. Dzięki Wam pomoc dotarła do najbardziej potrzebujących w naszym mieście.
Spotkanie umilił występ podopiecznych Studio Esti.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.