Aktualności Aktualności

Aktywne przerwy

„Aktywne przerwy" weszły przebojem w wałeckiej „czwórce" i trwają już drugi rok szkolny. Gra w szachy i nie tylko, dobrze działa na szare komórki.

Szkoła podstawowa Nr 4 brała udział w akcji „Szlachetna Paczka". Nauczyciele zebrali pieniądze a uczniowie produkty żywnościowe oraz chemię. Dziewczynki z klasy VI B zapakowały co najmniej 15 paczek – jak pięknie, widać na zdjęciach.

 W dniu 8 grudnia – do północy Szkoła Podstawowa rozbrzmiewała „Cudowną mocą kultury". Były pokazy tańca i projektowania strojów scenicznych oraz pokaz, prawie jak w Paryżu na wielkich schodach. Wszyscy stwierdzili, że trzeba to kiedyś powtórzyć.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.