Franczyza społeczna- co to takiego?

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Analiza wad i zalet franczyzy społecznej- zasady funkcjonowania podmiotów ekonomii społecznej chcących zająć się franczyzą : konsekwencje oraz praktyczne przedstawianie zasad działania", które odbędzie się 13 listopada w godzinach 11:00-13:00 w Urzędzie Miasta Wałcz w sali nr 222 ( IIp budynek B).

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim  przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej prowadzących działalność gospodarczą, odpłatną działalność pożytku publicznego lub chcących taką działalność prowadzić. W trakcie zajęć uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z pojęciem i zasadami  franczyzy na bazie przykładów polskich i zagranicznych oraz poznać możliwości franczyzy społecznej jako zysku społecznego.

Spotkanie poprowadzi pracownik Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Szczecinie pan Piotr Szeszko.

Zgłoszenia należy przesłać na adres e-mail: akalamarz@umwalcz.pl, lub tel: tel. 530 909 892.
Osoba odpowiedzialna za spotkanie : Anna Kałamarz Ilość miejsc ograniczona.