Nowy bus dla Środowiskowego Domu Samopomocy

Środowiskowy Dom Samopomocy otrzyma wkrótce nowy 9-cio miejscowy bus do przewozu osób niepełnosprawnych.

Środki na jego zakup zostały pozyskane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach programu pn. „Program wyrównywania różnic między regionami III, obszar D".

Zadanie „Likwidacja barier transportowych – zakup 9-cio miejscowego busa przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych" opiewa na kwotę niemal 120 tysięcy zł, a wsparcie PFRON wyniesie 80 tysięcy zł.

Projekt zostanie zrealizowany do połowy przyszłego roku.