Drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców.

UKS "VOLLEY" WAŁCZ.
16.12.2017r. zajęliśmy drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców. Złoty medal przegraliśmy "małymi" punktami . Rozegraliśmy 10 meczów, wygraliśmy 9, przegraliśmy z trzecią drużyną turnieju (UKS "POLON" KROTOSZYN) jednym punktem (graliśmy na czas). Zwycięzcę turnieju (UKS "JEDYNKA" Poznań) pokonaliśmy pięcioma punktami ! Chłopcy rozegrali bardzo dobry turniej, niestety w każdym dużym turnieju zdarza się słabszy mecz, taki właśnie mecz zdarzył nam się z Krotoszynem. W turnieju grało 12 zespołów: UKS "JEDYNKA" Poznań, "ENEA ENERGETYK" Poznań, UKS "POLON" Krotoszyn, UKS "TRÓJKA" Sulechów, MKS "GRYF" Szczecinek, SP 2 Murowana Goślina, UKS "KUSY" Dolsk, SP 2 Piła, UKS "TRÓJKA Międzyrzecz, UKS "VOLLEY" Wałcz. Nasza drużyna grała w składzie: Dominik Szmyt, Jakub Grygorcewicz, Bartosz Szczęsny, Seweryn Miazga i Oskar Aftyka. Trenerem drużyny jest Adam Czaszyński.
Turniej graliśmy w Murowanej Goślinie.

Źródło: tekst/zdjęcia: Adam Czaszyński