Drodzy Mieszkańcy Wałcza

Wałeckie urodziny Miasta Wałcz

W dniu 28 kwietnia br. miało miejsce niezwykłe wydarzenie dla Naszego Miasta - 715 rocznica nadania praw miejskich Miastu Wałcz

Wizyta RPO w Wałczu

Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar oraz Burmistrz Miasta Wałcz Bogusława Towalewska zapraszają na otwarte spotkanie w Wałczu

CZYTAJ

Urząd uczestniczy w Programie upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej, prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową S.A.

Oferta Inwestycyjna Półwysep Strączno

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu turystyczną ofertę inwestycyjną niesamowitego miejsca położonego bezpośrednio nad jeziorem Raduń.