Brawo Dwójka

Podobnie jak  w ubiegłych latach również w tym roku  Szkoła Podstawowa nr 2  w Wałczu może pochwalić się doskonałymi wynikami z konkursów przedmiotowych  organizowanych przez Kuratorium Oświaty  w Szczecinie.
Z ogromną radością informujemy, że w tym roku doczekaliśmy się jedenastu finalistów konkursów przedmiotowych.
Przed nami ostani etap – wojewódzki, który odbędzie się w Szczecinie. Jest o co powalczyć – laureat konkursu przedmiotowego otrzymuje ocenę celujacą z przedmiotu, jest zwolniony z  części  egzaminu gimnazjalnego obejmującą  dziedzinę konkursową oraz może zostać przyjęty do wybranej przez siebie szkoły średniej, niezależnie od obowiązujących w niej kryteriów.
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Wałczu zostali finalistami następujących Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: chemicznego Zuzanna Krzyżanowska, Mikołaj Piątek (opiekun: p. Cecylia Szpilewska),  języka polskiego – Michalina Boruch (opiekun: p. Agata Koteras), języka angielskiego – Zuzanna Krzyżanowska (opiekun: p. Julia Wańkiewicz),  geograficznego – Klaudia Estkowska (opiekun: p. Agnieszka Manyś),
języka niemieckiego  – Julia Bogusław,  Zuzanna Horab (opiekun: p. Edyta Templin), fizycznego – Maja Kaźmierczak (opiekun: p. Anna Woch), historycznego – Klaudia Estkowska, Stanisław Małaszko (opiekun: p. Maria Ferenc), biologicznego – Zuzanna Krzyżanowska (opiekun: p. Elżbieta Malingowska).
Finalistom  oraz ich opiekunom  gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.