Aktualności Aktualności

Zaproszenie na spotkanie z Małgorzatą Glinką

W dniach 11-12 listopada 2017, Wałcz będzie miejscem dla dwóch szczególnych wydarzeń. Ich unikalny charakter z pewnością spotka się
z zainteresowaniem wielu mieszkańców miasta. W każdym wieku.
To wydarzenie, na którym świetnie odnajdą się całe rodziny. Od najmłodszych, po seniorów. Co to za okazja?

Otóż, w tych dniach odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Kategorii „3". Inicjatywa ma na celu promocję zdrowia, aktywności fizycznej i siatkówki jako dyscypliny. Poza tym, z wizytą do Wałcza przyjedzie w tym czasie bardzo znany gość.

Małgorzata Glinka Mogentale – najwybitniejsza polska siatkarka. Turniej to tylko jeden z powodów wizyty byłej reprezentantki Polski. Dodatkowo, podczas trwania turnieju odbędzie się uroczysta inauguracja ogólnopolskiego programu wsparcia dla dzieci.

Po zakończeniu kariery sportowej Małgorzata Glinka powiedziała, że nie wyobraża sobie, by siatkówka zniknęła z jej życia. Postanowiła wykorzystać swoje doświadczenia. Stworzyła świetny zespół i powołała do życia Glinka Academy – autorski program wsparcia dla klubów mini siatkówki. Podczas turnieju w Wałczu, Glinka Academy oficjalnie rozpocznie swoją działalność.

Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wydarzeniu.
 

W programie, poza pełnymi zdrowych sportowych emocji rozgrywkami, przewidzieliśmy również spotkanie i konferencję prasową z Małgorzatą Glinka-Mogentale. Będzie to doskonała okazja, by zapytać „Maggie" o cele i plany. Ponadto, twórczyni przybliży ideę, która przyświecała powstaniu Glinka Academy.
Konferencja odbędzie się 12 listopada 2017 o godz 14 w SP 5.


Na Turniej i konferencję serdecznie zapraszają:

Pani Burmistrz Miasta Wałcz – Bogusława Towalewska
oraz
Małgorzata Glinka-Mogentale

Do zobaczenia.
 

Prawa autorskie Prawa autorskie

Znajdujące się w Portalu treści oraz zdjęcia podlegają ochronie prawnej na podstawie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych i stanowią wyłączną własność Urzędu Miasta Wałcz

Wykorzystywanie przez Użytkowników oraz osoby trzecie treści i materiały zawarte w Portalu do celów innych niż użytek własny wymaga pisemnej zgody Urzędu Miasta Wałcz. Zabronione jest w szczególności kopiowanie i wykorzystywanie treści serwisu do celów komercyjnych.