Wyróżnione Wałeckie Firmy Wyróżnione Wałeckie Firmy

Transport i Spedycja Ireneusz Kowalczyk
 

Transport i Spedycja Ireneusz Kowalczyk jest wałecką firmą rodzinną, która istnieje od 1994 roku.

Aktualnie posiadamy ciągniki siodłowe oraz oplandekowane naczepy o ładowności do 24 ton. Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze przewozów różnego rodzaju towarów na terenie zachodniej Europy: Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Luxemburga, Austrii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.
            Firma działa prężnie i wykazuje duże tendencje rozwojowe, powiększając zarówno ilość taboru, jak i liczbę pracowników. Na nasz rozwój wpływa także stała współpraca z firmami lokalnymi i zagranicznymi.
            Nasze hasło "zawsze pewnie i na czas" realizujemy w stu procentach. Doceniają to firmy polskie oraz zagraniczne, u których cieszymy się ogromnym szacunkiem i uznaniem.
            Powszechnie znany jest  nasz serdeczny i życzliwy stosunek do pracowników, co skutkuje niemal zerową rotacją kadr. Dbamy o wszystkich pracowników razem i o każdego z osobna. Stale polepszamy warunki pracy mając świadomość, że przyniesie to ogromne korzyści naszym pracownikom, kontrahentom oraz dostawcom.
            Nasze działanie skupia się nie tylko na firmie. Od wielu lat wspieramy Halową Ligę Piłki Nożnej w Wałczu oraz Uczniowski Klub Sportowy "CZWÓRKA" w Wałczu. Mamy na uwadze to, że uprawianie sportu przez wałecką młodzież pozytywnie płynie na ich rozwój w przyszłości.
 
KONTAKT
Transport i Spedycja
Ireneusz Kowalczyk
ul. Wojska Polskiego 125
78-600 Wałcz
 
tel. 48 67250 0093          
tel. 48 67258 6522
tel./fax. 48 67250 0094   
tel./fax 48 67258 4949
e-mail: biuro@kowalczyk-transport.eu