Wyróżnione Wałeckie Firmy Wyróżnione Wałeckie Firmy


Od 1994 roku realizujemy pomysły architektów i inwestorów. Urzeczywistniamy ich plany i marzenia pracując w szkle, stali nierdzewnej i stali malowanej proszkowo, drewnie i aluminium. Materiały te łączymy ze sobą tworząc niepowtarzalne balustrady, schody, fragmenty elewacji, daszki oraz inne nietypowe wyroby, które oglądać można w wielu miejscach na terenie Polski i Europy.

Polska - przykłady:

  • Centrum Handlowo-Usługowe w Warszawie „Złote Tarasy"
  • Stadion Narodowy w Warszawie
  • Nowy Wilanów w Warszawie
  • Centrum Handlowe „Galaxy" w Szczecinie
  • Budynek Hotelowo-Biurowy „Andersia Tower" w Poznaniu

Europa – przykłady:

  • Solna Centrum w Sztokholmie, Szwecja

  • Siedziba Policji Tajnej Sepo w Sztokholmie, Szwecja

  • Siedziba firmy Statoil w Bergen, Norwegia

  • Kompleks mieszkalny Aulen w Sztokholmie, Szwecja

  • Jonkopping Parkinghaus, Szwecja

Współpracując z najlepszymi architektami nauczyliśmy się rozumieć ich potrzeby , a wysoka jakość naszych wyrobów oraz nasza rzetelność znalazły uznanie w takich firmach budowlanych jak SKANSKA Polska, SKANSKA Sverige A.B., SKANSKA Norge, HOHTIEF Polska, WARBUD S.A. , STRABAG, POL-AQUA S.A., EIFFAGE MITEX, ALPINE-BAU i wiele innych, dla których jesteśmy stałymi podwykonawcami.

Posiadamy biuro technologiczne, w którym zatrudnieni inżynierowie korzystając z oprogramowania CAD opracują dokumentację warsztatową dla każdego wyrobu. Nasza praca w tym zakresie została doceniona przez firmę GLASSOLUTIONS Saint-Gobain – czołowego producenta szkła, która zaprosiła nas do grupy firm działających w ramach sieci partnerskiej Design Partners. W jej skład wchodzą firmy realizujące konstrukcje budowlane z udziałem szkła.

Posiadamy zaplecze produkcyjne wyposażone w profesjonalne maszyny sterowane numerycznie oraz urządzenia spawalnicze najnowszej generacji, które są obsługiwane przez pracowników o dużym doświadczeniu zapewniając wysoką jakość wyrobów. Ogromnym atutem są także nasze ekipy monterskie składające się z najlepszych specjalistów w dziedzinie montażu. Nasi pracownicy cechują się nie tylko kreatywnością i odpowiedzialnością, ale też umiejętnością szybkiego podejmowania decyzji w sytuacjach, które tego wymagają.
 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej www.esjot.biz.pl, która szczegółowo obrazuje nasze realizacje i produkty. 

Dane kontaktowe:
 

Esjot – Janowski i Braun Spółka Komandytowa

www.esjot.biz.pl
 

Tel. 67 258 21 66

Fax. 67 258 90 05


Adres:

Ul. Chrząstkowo 25

78-600 Wałcz

woj. zachodniopomorskie

 

 

Anna Łosin / Sekretariat

e-mail: sekretariat@esjot.biz.pl

 

Tomasz Sienkiewicz / Dyrektor ds. sprzedaży

e-mail: sienkiewicz@esjot.biz.pl

 

Joanna Biernacka / Departament Księgowości

e-mail: biernacka@esjot.biz.pl