Drodzy Mieszkańcy Wałcza

Złote Gody trzech par

W dniu 23 stycznia br. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wałczu odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu 59-lecia pożycia małżeńskiego Państwa Zofii i Bolesława Kulik oraz 50-lecia Państwa: Jadwigi i Jana Mytko i Eudokii i Stefana Terefenko.

CZYTAJ

Posiedzenie Stowarzyszenia

W dniu 23 stycznia br. odbyło się posiedzenie Stowarzyszenia Gmin Pojezierza Wałeckiego. Głównym tematem spotkania było wzmożenie działań zmierzających do opracowania wspólnego „Produktu turystycznego" przez gminy należące do SGPW.

CZYTAJ

Ogólnopolskie Dni Pszczelarza

Na szczeblu centralnym ustalono, iż tegoroczne, XXXIII już Ogólnopolskie Dni Pszczelarza odbędą się w Wałczu i na Ziemi Wałeckiej. Rozpoczęły się już wstępne przygotowania do uroczystości zaplanowanych na 11 – 13 września br.

CZYTAJ

Wałecka Gala Noworoczna

W dniu 17 stycznia 2015 r. w Hotelu Biały Domek odbyła się XVII Wałecka Gala Noworoczna. Jej organizatorami tak jak w poprzednich latach byli: Urząd Miasta Wałcz oraz Północna Izba Gospodarcza w Wałczu.

CZYTAJ

Wizyta w Göhren

15 i 16 stycznia br. delegacja miasta Wałcza, reprezentowana przez Panią Bogusławę Towalewską – Burmistrz Miasta Wałcz oraz Panią Magdalenę Suchorską-Rolę - dyrektor Muzeum Ziemi Wałeckiej przebywała w Göhren (Rugia).

CZYTAJ


Dla biznesu

Prezentujemy Wałeckie przedsiębiorstwa

W grudniu prezentujemy Państwu firmę Transport i Spedycja Ireneusz Kowalczyk. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy

CZYTAJ

Nowy okres programowania unijnego na lata 2014–20

Zapraszamy na spotkanie przedsiębiorców, instytucje, organizacje pozarządowe, pragnące ubiegać się o środki Unii Europejskiej w latach 2014-20

CZYTAJ


Ogłoszenia

Oferta na realizację zadania publiczneg

Oferta na realizację zadania : Sport nas bawi, sport nas uczy , sport nas wychowuje

CZYTAJ

Oferta na realizację zadania publiczneg

Oferta na realizację zadania: Krzewienie zdrowego stylu życia poprzez prowadzenie zajęć bokserskich oraz udział w zawodach.

CZYTAJ

Oferta na realizację zadania publiczneg

Oferta na realizację zadania : Sport moim życiem

CZYTAJ

Zapraszamy do zakupu nieruchomości

Burmistrz Miasta Wałcz zaprasza do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Wałcz

CZYTAJ


Załatw sprawę w urzędzie Załatw sprawę w urzędzie

Udostępniamy Państwu karty spraw, dzięki którym mają Państwo możliwość zapoznania się ze sposobem załatwiania spraw oraz pobrania aktualnych wniosków i dokumentów.