Drodzy Mieszkańcy Wałcza

Stypendia Burmistrza Miasta przyznane

19 grudnia 2014 r. w Urzędzie Miasta Wałcz odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów artystycznych i naukowych uczniom wałeckich szkół gimnazjalnych.

CZYTAJ

Olimpijczycy na Święcie Szkoły

Tradycyjnie Zespół Szkół nr 4 RCKU w Wałczu obchodziło w dniu 17 grudnia br. swoje święto. Jednym z ważniejszych punktów w programie tych obchodów było spotkanie młodzieży i gości z polskimi olimpijczykami.

CZYTAJ

Wieczór z Aniołami

15 grudnia 2014 r. w Wałeckim Centrum Kultury odbył się coroczny koncert świąteczny pt. „Wieczór z Aniołem", którego gospodarzem byli uczniowie Gimnazjum nr 2 w Wałczu.

CZYTAJ

Mikołajkowe maszerowanie

W samo południe na Placu Wolności przed Ratuszem i świąteczną choinką zebrało się 60 osób, głównie kobiet ubranych w tradycyjne czapki mikołajkowe i obowiązkowo wszyscy byli zaopatrzeni w kijki marszowe i dobry humor.

CZYTAJ

Na lodowisku bezpieczniej

Burmistrz Miasta Wałcz zawarła porozumienie z Dyrektorem Zespołu Szkół Nr 3 Piotrem Filipiakiem w sprawie uruchomienia lodowiska w sezonie 2014/2015.

CZYTAJ


Dla biznesu

Prezentujemy Wałeckie przedsiębiorstwa

W grudniu prezentujemy Państwu firmę Transport i Spedycja Ireneusz Kowalczyk. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy

CZYTAJ

Nowy okres programowania unijnego na lata 2014–20

Zapraszamy na spotkanie przedsiębiorców, instytucje, organizacje pozarządowe, pragnące ubiegać się o środki Unii Europejskiej w latach 2014-20

CZYTAJ


Ogłoszenia

Oferta na realizację zadania publiczneg

Oferta na realizację zadania : Sport nas bawi, sport nas uczy , sport nas wychowuje

CZYTAJ

Oferta na realizację zadania publiczneg

Oferta na realizację zadania: Krzewienie zdrowego stylu życia poprzez prowadzenie zajęć bokserskich oraz udział w zawodach.

CZYTAJ

Oferta na realizację zadania publiczneg

Oferta na realizację zadania : Sport moim życiem

CZYTAJ

Zapraszamy do zakupu nieruchomości

Burmistrz Miasta Wałcz zaprasza do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Wałcz

CZYTAJ


Załatw sprawę w urzędzie Załatw sprawę w urzędzie

Udostępniamy Państwu karty spraw, dzięki którym mają Państwo możliwość zapoznania się ze sposobem załatwiania spraw oraz pobrania aktualnych wniosków i dokumentów.