Drodzy Mieszkańcy Wałcza

Wałcz i Pomorze Zachodnie zabiega o inwestorów

Telekonferencja z Ukraińskimi Przedsiębiorcami z Chmielnicków na Ukrainie.

CZYTAJ

25 lat Samorządu

W tym roku obchodzimy jubileusz ćwierćwiecza kształtowania się ustroju demokratycznego w Polsce opartego właśnie o samorządy, czyli nasze małe ojczyzny.

CZYTAJ

Dzień życzliwości dla chorych na epilepsję

W dniu 20 listopada 2015r. w Wałeckim Centrum Kultury odbył się „Dzień życzliwości dla chorych na epilepsję". W trakcie dnia życzliwości odbyły się imprezy promujące metody rozpoznawania oraz leczenia tej choroby.

CZYTAJ

Z wizytą w wodociągach miejskich

Korzystając z gościnności Prezesa ZWiK Pana Wojciecha Szalwacha, członkowie Wałeckiego Klubu Miłośników Miasta mieli okazję zapoznać się z historią i sytuacją obecną wodociągów miejskich.

CZYTAJ


Dla biznesu

Prezentujemy Wałeckie przedsiębiorstwa

We wrześniu prezentujemy Państwu firmę Agencja Handlowa BAZA s.c.. Zapraszamy do zapoznania się z działalnością firmy

CZYTAJ

Nowy okres programowania unijnego na lata 2014–20

Zapraszamy na spotkanie przedsiębiorców, instytucje, organizacje pozarządowe, pragnące ubiegać się o środki Unii Europejskiej w latach 2014-20

CZYTAJ


Ogłoszenia

Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w 2015 r. w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani

CZYTAJ

Koncepcja zagospodarowania półwyspu Strączno

Serdecznie zapraszamy studentów architektury i kierunków pokrewnych do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie koncepcji zagospodarowania terenu położonego w Wałczu na półwyspie Strączno.

CZYTAJ

Zapraszamy do zakupu nieruchomości

Burmistrz Miasta Wałcz zaprasza do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Wałcz

CZYTAJ


Załatw sprawę w urzędzie Załatw sprawę w urzędzie

Udostępniamy Państwu karty spraw, dzięki którym mają Państwo możliwość zapoznania się ze sposobem załatwiania spraw oraz pobrania aktualnych wniosków i dokumentów.


81 Plebiscyt na 10 Najlepszych Sportowców Polski

Drodzy Mieszkańcy! Zagłosujmy na naszych Mistrzów !! Krzysztof Głowacki i Michał Kubiak w Plebiscycie 10 Najlepszych.

CZYTAJ