Bieg Filmowy

Drodzy Mieszkańcy Wałcza

Metalowa dźwignia regionu… wchodzi w fazę realizacji

Dzisiejszego dnia miało miejsce bardzo ważne dla mieszkańców miasta i wszystkich gmin powiatu wałeckiego wydarzenie.

CZYTAJ

Masz pomysł - złóż wniosek !!!

Termin zgłaszania projektów: 17 lipca 2017 - 10 września 2017

CZYTAJ

2 FESTIWAL DWÓCH JEZIOR JUŻ ZA NAMI

W miniony weekend 7-9 lipca br. w Wałczu zrobiło się naprawdę festiwalowo. I choć pogoda była dość kapryśna, to atmosfera nad jeziorem Raduń i Zamkowym była gorąca.

CZYTAJ

Oferta Inwestycyjna Półwysep Strączno

Z wielką przyjemnością przedstawiam Państwu turystyczną ofertę inwestycyjną niesamowitego miejsca położonego bezpośrednio nad jeziorem Raduń.

CZYTAJ


Ogłoszenia

Zarządzenie Nr 0050.1.111.2017 Burmistrza Miasta Wałcz z dnia 28 lipca 2017 r. w sprawie końcowego ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie pomocy społecznej i działalności na rzecz osób niepełnosprawnych w roku 2017.

CZYTAJ

Zarządzenie Burmistrza Miasta Wałcz z dnia 28 lipca 2017 r. w sprawie końcowego ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie ochrony i promocji zdrowia.

CZYTAJ

Zarządzenie Nr 0050.1.112.2017 Burmistrza Miasta Wałcz z dnia 28 lipca 2017 r. w sprawie końcowego ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie kultury i sztuki polegający na upowszechnianiu kultury i sztuki na terenie miasta Wałcz oraz promowanie kultury mniejszości narodowych.

CZYTAJ

Zarządzenie Nr 0050.1.110.2017 Burmistrza Miasta Wałcz z dnia 28 lipca 2017 r. w sprawie końcowego ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania w zakresie porządku i bezpieczeństwa publicznego.

CZYTAJ

Zapraszamy do zakupu nieruchomości

Burmistrz Miasta Wałcz zaprasza do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o przetargach na zbycie nieruchomości stanowiących własność Gminy Miejskiej Wałcz

CZYTAJ


Załatw sprawę w urzędzie Załatw sprawę w urzędzie

Udostępniamy Państwu karty spraw, dzięki którym mają Państwo możliwość zapoznania się ze sposobem załatwiania spraw oraz pobrania aktualnych wniosków i dokumentów.


Najbliższe wydarzenia Najbliższe wydarzenia

Pożegnanie lata

27-08-2017
Serdecznie zapraszamy !